2e Tweedaagse te Geel 201013 februari 2010 - 14 februari 2010 (Nationaal) Antwerpen

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m2400260010000808
100m0214000418002230002000060034
200m12281632
AVAW

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 26. 50m Schoolslag Mannen (14/02/2010)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Dennis Van DammeFIRST29.0429.861929.04-2.75%14/11/0960460413.100013.1000
2.Hans BrydenbachSHARK31.7330.702331.73+3.36%15/02/0955655611.200011.2000
3.Arno Soares AlmeidaBEST30.2631.222430.26-3.07%14/11/095295299.95009.9500
4.Pieterjan VangervenBEST30.7731.252130.77-1.54%14/11/095275279.87509.8750
5.Robin Van SteenZVL32.1231.941832.12+0.56%20/12/0949449410.900010.9000
6.Nicolai MoermanSHARK31.8932.491931.89-1.85%15/02/094694696.77506.7750
7.Mathieu NaudtsFIRST32.2532.751732.25-1.53%14/11/0945845810.125010.1250
8.Stef AndriessenMOZKA32.8932.89194524525.82005.8200
9.Geoffrey JacobHN33.4233.112233.42+0.94%14/11/094434435.38005.3800
10.Tim Van HunselSHARK34.2733.421433.97+1.65%13/02/1043143113.760013.7600
11.Tim BaelusKST33.6233.522433.62+0.30%08/03/094274274.45004.4500
12.Ruben VerachtertSHARK34.1333.551534.13+1.73%08/11/0942642611.300011.3000
13.Maarten TruytsHZA34.5733.631534.02+1.16%13/02/1042342311.140011.1400
14.Christophe ThijsZVL34.0433.721633.94+0.65%13/02/104194199.76009.7600
15.Konstantin VeitWETZL32.5333.871734.16+0.86%13/02/104144147.57507.5750
16.Daan MaesZGEEL35.5834.471635.58+3.22%14/02/093933938.07508.0750
17.Jelle UmansSHARK34.4834.751634.48-0.78%21/11/093833837.50007.5000
18.Antonio HernaertBRABO36.6935.211436.40+3.38%13/02/103683689.97509.9750
19.Erik Van EykenZCT35.7435.411635.74+0.93%27/06/093623625.98005.9800
20.Dennis StevensMOZKA35.6235.521335.62+0.28%27/12/0935935911.760011.7600
21.Joao AertsMOZKA37.3435.611637.51+5.34%21/11/093563565.58005.5800
22.Maxim LacroixZCT35.0835.711435.08-1.76%04/08/093533538.78008.7800
23.Malte KraftWETZL33.6035.86163493495.08005.0800
24.Mathias De ConinckFIRST36.5736.151435.95-0.55%13/02/103403407.90007.9000
25.Roel Van Den WijngaertSHARK35.0836.761435.08-4.57%08/11/093243246.68006.6800
26.Hannes VerheyenSHARK35.4836.771635.48-3.51%14/02/093233233.06003.0600
27.Justin CarlierHN40.3936.951440.39+9.31%21/11/093193196.30006.3000
28.Constant DelfosseZCT38.9337.181538.93+4.71%27/06/093133133.44003.4400
29.Victor EmbrechtsBRABO37.5437.351337.54+0.51%21/11/093083088.10008.1000
30.Arne AndriesSHARK36.8437.891636.84-2.77%21/11/092952950.00000.0000
31.Victor BrÜckWETZL39.6538.301438.13-0.44%13/02/102862863.40003.4000
32.Carlos FeyaertsZCT39.9738.491339.97+3.85%20/12/092822825.77505.7750
33.Jef WoutersZCT40.8438.801440.84+5.26%27/06/092752752.25002.2500
34.Robbe PiseleSHARK41.1039.261640.92+4.23%13/02/102662660.00000.0000
35.Maxime EekhofZCT39.7339.381339.73+0.89%27/12/092632633.84003.8400
36.Thomas ThysZGEEL48.1340.161342.21+5.10%03/01/102482482.28002.2800
37.Glenn VandermeersschautZGEEL43.1641.361543.16+4.35%15/02/092272270.00000.0000
38.Shaun SaveynFIRST42.0842.731342.90+0.40%27/09/092062060.00000.0000
39.Ivan SteemansZOM47.5843.661247.58+8.98%21/11/091931930.00000.0000
40.Thomas XhonneuxHN-44.551248.11+7.99%04/10/091821820.00000.0000
41.Levie BringmansBEST45.1445.791245.63-0.35%13/02/101671670.00000.0000
42.Kristof GielisZGEEL46.8646.131546.86+1.58%16/05/091631630.00000.0000
43.Bruno WillemsZVL47.3646.611147.36+1.61%21/11/091581582.98002.9800
44.Ynse AndriesSHARK49.2846.761349.28+5.39%21/11/091571570.00000.0000
45.Robin StappaertsSHARK45.9846.901445.98-1.96%08/11/091561560.00000.0000
46.Kyle BringmansBEST48.0747.091246.16-1.97%13/02/101541540.00000.0000
47.Frederik GielisZGEEL50.6247.491350.62+6.59%08/03/091501500.00000.0000
48.Wannes WagemansZVL49.9148.411249.91+3.10%21/11/091411410.00000.0000
49.Giel MichielsAZV48.7448.891548.74-0.31%25/10/091371370.00000.0000
50.Rowen LiekensSHARK52.8652.031152.86+1.60%21/11/091141140.00000.0000
51.Daria SnelsSHARK-57.271147.76-16.61%31/01/101271270.00000.0000
52.Nathan WeyneFIRST59.0457.511159.04+2.66%12/07/0984840.00000.0000
Marcel BrandtWETZL34.00forfaitforfait
Sander De ClerckFIRST34.05attestattest
Jorik ApersFIRST48.74forfaitforfait
Arno GrosemansHZA44.07forfaitforfait
Romuald PangiarellaHN33.91forfaitforfait
Robben LepschAZV50.83forfaitforfait
Hendrik Van BeerselRSCM-attestattest
Jesse LormansZGEEL36.20attestattest

Finale 00. 50m Schoolslag Mannen (14/02/2010)


OpenToggle
No.NaamClubTijdLftVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Dennis Van DammeFIRST29.881900.0060360313.050013.0500
2.Pieterjan VangervenBEST30.982100.0054154110.550010.5500
3.Arno Soares AlmeidaBEST31.052400.0053753710.375010.3750
4.Hans BrydenbachSHARK31.072300.0053653610.325010.3250
5.Nicolai MoermanSHARK31.221900.005295299.95009.9500
6.Robin Van SteenZVL31.971800.0049249210.825010.8250