Interclubcompetitie 2020 Poule 2 Wed 2 ZTB (combinatie 2)23 februari 2020 (Provinciaal) West-Vlaanderen

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m07202205
100m091118
200m03
AVAW
4x50m1213

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 07. 50m Vrije Slag Mannen (23/02/2020)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Hayco VansteenkisteZTB27.4027.472027.40-0.25%13/10/194034032.82502.8250
2.Wout DelmotteZTB28.1427.71183933934.72504.7250
3.Illiano Van ColenLZK28.8728.66193553550.00000.0000
4.Keano DevolderZTB31.0629.94143113114.90004.9000
5.Joren DeboosereLZK30.6830.23153023021.23331.2333
6.Ade VansteenkisteZTB31.7830.47152952950.00000.0000
7.August DelbekeKZV31.9130.47162952950.00000.0000
8.Tibo BaeckelandtLZK31.5631.02162802800.00000.0000
9.Wout BailleulLZK31.6332.161531.63-1.65%13/10/192512510.00000.0000
10.Robbe DepreiterZTB29.9633.151729.96-9.62%13/10/192292290.00000.0000
11.Arthur De LeersnyderZTB34.0933.52132222220.00000.0000
12.Rune DepreiterZTB39.5235.78131821820.00000.0000
13.Jaro BlondéVZW38.1436.11141771770.00000.0000
14.Nils VandesompeleLZK38.0336.45151721720.00000.0000
15.Quint Moreels TraenLZK37.7236.78121681680.00000.0000
16.Seppe BossuytKZV35.9636.81131671670.00000.0000
17.Patrick OssieurVZW37.9138.236235.03-8.37%25/11/121491490.00000.0000
18.Sander De LombaerdeKZV40.9338.28141491490.00000.0000
19.Bram StaelensZTB43.5041.33111181180.00000.0000
20.Laurens DebraeveZTB-43.65121001000.00000.0000
21.Andreas DecockZTB50.3846.061185850.00000.0000
22.Jarno MartensLZK50.3546.681382820.00000.0000
23.Warre BaertZTB49.7447.131179790.00000.0000
24.Stas HemeryckLZK51.3449.971267670.00000.0000
25.Daha IlyasKZV-56.551146460.00000.0000
Camiel Van BiervlietZTB44.73attestattest