Interclubcompetitie 2020 Poule 1 Wed 1 PZC (combinatie 1)08 februari 2020 (Provinciaal) West-Vlaanderen

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m04200618
100m111602
AVAW
4x50m1213

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 20. 50m Vrije Slag Mannen (08/02/2020)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Elias AresWDK28.1628.331628.16-0.60%06/10/193673675.17505.1750
2.Simon GheysenWDK29.5629.44173273270.00000.0000
3.Staf CapponWDK30.2130.10143063064.50004.5000
4.Obie TrachéWDK31.9830.28153013011.06661.0666
5.Junte VanlersbergheWDK30.4730.501630.47-0.10%06/10/192942940.00000.0000
6.Mathias SpenninckPZC-30.67262892890.00000.0000
7.Jelle LemahieuPZC29.8631.24162742740.00000.0000
8.Wannes AresWDK33.5931.56142662660.00000.0000
9.Arne BekaertWDK32.1732.62162412410.00000.0000
10.Jasper BenoitWDK33.7233.30152262260.00000.0000
11.Emiel CailliauPZC36.0334.61162012010.00000.0000
12.Thomas SantyPZC36.1834.99131951950.00000.0000
13.Liam ReynaertWDK34.2936.94121651650.00000.0000
14.Vic VanwildemeerschPZC38.8437.57151571570.00000.0000
15.Elias DeleuWDK-38.25141491490.00000.0000
16.Joacquim BruneelWDK39.0939.06141401400.00000.0000
17.Maxim Van HesteBBV40.7040.22111281280.00000.0000
18.Vic DemuynckWDK43.8940.85121221220.00000.0000
19.Mauro CarejePZC-41.87131131130.00000.0000
20.Artuur VerhaeghePZC42.7843.441143.06-0.87%13/10/191021020.00000.0000
21.Liam MalbranckePZC45.3545.201190900.00000.0000
22.Arthur De LeeuwPZC44.7345.471188880.00000.0000
23.Jules ParreinPZC48.9048.161274740.00000.0000
24.Arne PaelinckPZC46.7848.531247.44-2.25%13/10/1973730.00000.0000
Dante KerckhoveBBV29.46attestattest
Niels LejeunePZC31.61attestattest