Sporta Swim Cup West Vlaanderen 201924 november 2019 (Provinciaal) West-Vlaanderen


Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 48. 50m Schoolslag Mannen (24/11/2019)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Iele NuyttenWDK52.1549.84101531533.76663.7666
2.Arthur De LeeuwPZC56.1750.91101431431.98571.9857
3.Chiel DebusscherePZC52.3152.40101311310.00000.0000
4.Bram StaelensZTB54.6856.89101031030.00000.0000
5.Andreas DecockZTB56.1857.26101011010.00000.0000
6.Liam MalbranckePZC56.9957.551099990.00000.0000
7.Lennart VermoteLZK1:01.081:02.471077770.00000.0000
Elias De VochtWDK57.66uitsluitinguitsluiting