Interclubcompetitie 2019 Poule 2 Wed 5 ZTB (combinatie 2)13 oktober 2019 (Provinciaal) West-Vlaanderen

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m07202205
100m091118
200m03
AVAW
4x50m1213

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 07. 50m Vrije Slag Mannen (13/10/2019)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Hayco VansteenkisteZTB27.7627.40194064063.00003.0000
2.Lewis DelaereZTB27.8728.051727.87-0.64%17/02/193793794.83334.8333
3.Stef AbbeelVZW28.9428.101437737710.000010.0000
4.Illiano Van ColenLZK28.9528.87183473471.43331.4333
5.Robbe DepreiterZTB30.4629.96163113110.00000.0000
6.Joren DeboosereLZK33.4431.00142802802.25002.2500
7.Jelle LemahieuPZC32.7431.41152692690.00000.0000
8.Tibo BaeckelandtLZK32.3731.56152662660.00000.0000
9.Wout BailleulLZK32.6031.63142642640.00000.0000
10.Arthur LuttunLZK31.7631.64202642640.00000.0000
11.Niels LejeunePZC31.7131.66172632630.00000.0000
12.Keano DevolderZTB33.9731.79132602603.52503.5250
13.Ade VansteenkisteZTB32.4432.781432.38-1.22%06/10/192372370.00000.0000
14.Jasper Ver EeckeLZK34.0533.14162292290.00000.0000
15.Bert DepraetereLZK34.6734.07362112110.00000.0000
16.Jasper CloetVZW36.7834.62132012010.00000.0000
17.Alexander CasaertZTB35.0234.91131961960.00000.0000
18.Thomas SantyPZC38.1036.28121751750.00000.0000
19.Arthur De LeersnyderZTB37.3336.50121721720.00000.0000
20.Emiel CailliauPZC36.0336.911536.03-2.38%06/10/191661660.00000.0000
21.Kristof VerhaegheLZK38.7437.90361531530.00000.0000
22.Quint Moreels TraenLZK38.3037.90111531530.00000.0000
23.Nick MoreelsLZK40.0238.86411421420.00000.0000
24.Jasper CasaertZTB42.8139.93111311310.00000.0000
25.Milan HorréZTB47.5343.821242.86-2.19%06/10/1999990.00000.0000
26.Arne PaelinckPZC50.9147.441178780.00000.0000
27.Jules ParreinPZC-48.901171710.00000.0000
28.Mathis VelgheZTB47.8849.311146.96-4.77%13/10/1969690.00000.0000
29.Stas HemeryckLZK56.5953.301155550.00000.0000
Vic VanwildemeerschPZC39.25attestattest
Erwan BaudouinZTB53.18attestattest
Aymeric BaudouinZTB42.94attestattest
Jarno MartensLZK54.88attestattest