Interclubcompetitie 2018 Poule 2 Wed 5 WDK14 oktober 2018 (Provinciaal) West-Vlaanderen

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m05222012
100m070915
200m03
AVAW
4x50m2313

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 22. 50m Vrije Slag Mannen (14/10/2018)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Jordi VanpouckeWDK26.1926.522226.19-1.24%28/02/164484485.70005.7000
2.Dieter MortierWDK28.3628.533628.36-0.60%18/03/183603600.00000.0000
3.Wout DelmotteZTB28.8628.83163493493.67503.6750
4.Simon GheysenWDK31.8230.14153053051.53331.5333
5.Joshua DefranckWDK29.8930.531729.89-2.10%18/02/182932930.00000.0000
6.Jorrit DefranckWDK31.1630.76152872870.00000.0000
7.Lucas VanrobaeysZTB-31.81152592590.00000.0000
8.Robbe DepreiterZTB33.8031.82152592590.00000.0000
9.Elias AresWDK32.0631.93142562560.00000.0000
10.Jarre BuyckWDK33.3632.09142532530.00000.0000
11.Junte VanlersbergheWDK34.3433.04142312310.00000.0000
12.Brecht VanbosseghemZTB35.5433.95152132130.00000.0000
13.Keano DevolderZTB35.4234.14122102100.00000.0000
14.Ade VansteenkisteZTB34.4834.21132082080.00000.0000
15.Jayson DefranckWDK37.8334.46132042040.00000.0000
16.Wannes AresWDK35.1135.03121941940.00000.0000
17.Timothy NeirinckOLK36.5535.76431821820.00000.0000
18.Patrick RademanOLK37.1236.10541771770.00000.0000
19.Alexander CasaertZTB42.1637.52121581580.00000.0000
20.Yvan ZuaKZV42.1338.90121421420.00000.0000
21.Gilles VandemaeleKZV40.4239.28111381380.00000.0000
22.Arthur De LeersnyderZTB41.1439.44111361360.00000.0000
23.Lucas DesmetWDK42.6440.32111271270.00000.0000
24.Rune DepreiterZTB41.1042.651141.10-3.63%18/03/181071070.00000.0000
25.Joacquim BruneelWDK44.0942.84121061060.00000.0000
26.Seppe BossuytKZV54.1343.08111041040.00000.0000
27.Runar VanlersbergheWDK-44.561194940.00000.0000
28.Aymeric BaudouinZTB50.2246.561282820.00000.0000
29.Sander De LombaerdeKZV-47.111280800.00000.0000
30.Milan HorréZTB47.5348.761147.53-2.52%18/03/1872720.00000.0000
Louis PintelonKZV-forfaitforfait