Interclubcompetitie 2018 Poule 2 Wed 4 ZTB30 september 2018 (Provinciaal) West-Vlaanderen

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m190408101721
100m1506
200m02
AVAW
4x50m2313

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 19. 50m Vrije Slag Vrouwen (30/09/2018)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Amber DecockWDK43.0340.54101881880.00000.0000
2.Alicia BruneelWDK51.3846.89101211210.00000.0000
3.Jara SchietgatKZV50.4848.3691111110.00000.0000
4.Marit SoeteZTB52.2249.03101061060.00000.0000
5.Imani DecoutereKZV53.1450.97894940.00000.0000
6.Juliette De LeersnyderZTB58.0754.44977770.00000.0000
7.Julie DeprezZTB58.5755.42973730.00000.0000
8.Lore WambacqKZV-57.28866660.00000.0000
9.Suzan CapponWDK50.0757.72850.07-13.25%15/04/1865650.00000.0000
10.Wieze WatteeuwKZV1:11.1058.77961610.00000.0000
11.Manon Van RobaysZTB1:13.091:03.161049490.00000.0000
12.Emma QuaeghebeurZTB-1:20.59824240.00000.0000
13.Kato VandammeKZV1:19.861:39.8781:19.86-20.04%18/02/1812120.00000.0000