Interclubcompetitie 2018 Poule 2 Wed 3 OLK18 maart 2018 (Provinciaal) West-Vlaanderen

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m05222012
100m070915
200m03
AVAW
4x50m2313

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 22. 50m Vrije Slag Mannen (18/03/2018)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Andreas DuchiKZV27.1527.03184234236.67506.6750
2.Jordi VanpouckeWDK26.1927.202226.19-3.71%28/02/164154153.66663.6666
3.Dieter MortierWDK28.6128.36363663660.00000.0000
4.Wout DelmotteZTB29.6428.86163483483.60003.6000
5.Jean-baptiste NaessensKZV32.1529.41173283280.00000.0000
6.Branco PattijnWDK32.3531.15172762760.00000.0000
7.Arthur NaessensKZV35.5131.91152572570.00000.0000
8.Elias AresWDK32.6632.06142532530.00000.0000
9.Warre ChristiaensZTB31.6732.921431.67-3.80%18/02/182342340.00000.0000
10.Edward NaessensKZV40.4134.72121991990.00000.0000
11.Junte VanlersbergheWDK34.3434.861434.34-1.49%18/02/181971970.00000.0000
12.Noah LernoutWDK36.2235.08121931930.00000.0000
13.Wannes AresWDK35.1335.11121931930.00000.0000
14.Brecht VanbosseghemZTB36.4835.54151861860.00000.0000
15.Timothy NeirinckOLK36.5537.124336.55-1.54%18/02/181631630.00000.0000
16.Patrick RademanOLK37.1237.135437.12-0.03%18/02/181631630.00000.0000
17.Matteo DevosWDK36.4139.31121371370.00000.0000
18.Gilles VandemaeleKZV41.2340.42111261260.00000.0000
19.Rune DepreiterZTB43.5141.10111201200.00000.0000
20.Yvan ZuaKZV-42.13121111110.00000.0000
21.Lucas DesmetWDK42.6442.721142.64-0.19%18/02/181071070.00000.0000
22.Runar VanlersbergheOLK43.2844.361195950.00000.0000
23.Matties DepuydtWDK-45.841286860.00000.0000
24.Milan HorréZTB50.7747.531177770.00000.0000
25.Bjarne DevosOLK49.0249.421149.02-0.81%18/02/1869690.00000.0000
26.Lucas VandammeKZV54.6554.721154.65-0.13%22/10/1751510.00000.0000
Hayco VansteenkisteZTB27.76attestattest
Alexander SchotteWDK28.16attestattest
Benjamin SchotteWDK34.50attestattest
Joacquim BruneelWDK44.09forfaitforfait