Interclubcompetitie 2018 Poule 2 Wed 2 ZTB04 maart 2018 (Provinciaal) West-Vlaanderen

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m200509111822
100m1607
200m03
AVAW
4x50m2313

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 22. 50m Vlinderslag Mannen (04/03/2018)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Dieter MortierWDK-29.24364144142.90002.9000
2.Andreas DuchiKZV31.7831.07183453450.00000.0000
3.Jorley VandewalleZTB-32.12313123120.00000.0000
4.Wout DelmotteZTB32.7432.911632.74-0.52%08/10/172902900.00000.0000
5.Branco PattijnWDK33.1234.691733.12-4.53%01/10/172482480.00000.0000
6.Lucas VanrobaeysZTB-37.23152002000.00000.0000
7.Simon GheysenWDK40.9038.83151761760.00000.0000
8.Wannes AresWDK41.3640.10121601600.00000.0000
9.Robbe DepreiterZTB43.0340.39151571570.00000.0000
10.Brecht VanbosseghemZTB46.5041.66151431430.00000.0000
11.Junte VanlersbergheWDK45.8442.06141391390.00000.0000
12.Noah LernoutWDK42.8242.38121361360.00000.0000
13.Warre ChristiaensZTB45.5243.65141241240.00000.0000
14.Keano DevolderZTB-45.50121091090.00000.0000
15.Jasper BenoitWDK-47.131398980.00000.0000
16.Rune DepreiterZTB-47.251198980.00000.0000
17.Arthur De LeersnyderZTB-50.791179790.00000.0000
18.Joran VandrommeKZV59.8158.861350500.00000.0000
Benjamin SchotteWDK38.93attestattest
Gilles VandemaeleKZV-attestattest
Wout VandecasteeleKZV-VL11VL11
Louie MestdaghKZV50.59VL11VL11
Lucas VandammeKZV-VL11VL11