Interclubcompetitie 2018 Poule 2 Wed 1 WDK18 februari 2018 (Provinciaal) West-Vlaanderen

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m05222012
100m070915
200m03
AVAW
4x50m2313

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 22. 50m Vrije Slag Mannen (18/02/2018)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Andreas DuchiKZV27.1527.251827.15-0.37%29/01/174134136.12506.1250
2.Dieter MortierWDK-28.61363573570.00000.0000
3.Hayco VansteenkisteZTB27.7628.781827.76-3.54%16/10/163503501.73331.7333
4.Joshua DefranckWDK30.5129.89173133130.00000.0000
5.Jorrit DefranckWDK32.2831.16152762760.00000.0000
6.Warre ChristiaensZTB32.5631.67142632630.00000.0000
7.Simon GheysenWDK33.3231.82152592590.00000.0000
8.Elias AresWDK33.9032.66142402400.00000.0000
9.Tuur VandammeWDK34.6033.86112152156.85006.8500
10.Junte VanlersbergheWDK34.5034.34142062060.00000.0000
11.Wannes AresWDK35.1935.13121921920.00000.0000
12.August DelbekeKZV-35.40141881880.00000.0000
13.Noah LernoutWDK38.4636.22121761760.00000.0000
14.Brecht VanbosseghemZTB38.7836.48151721720.00000.0000
15.Timothy NeirinckOLK-36.55431711710.00000.0000
16.Patrick RademanOLK-37.12541631630.00000.0000
17.Gilles VandemaeleKZV41.7241.23111191190.00000.0000
18.Lucas DesmetWDK46.6442.64111071070.00000.0000
19.Joacquim BruneelWDK44.1244.091297970.00000.0000
20.Wout VandecasteeleKZV45.3946.141145.39-1.63%22/10/1785850.00000.0000
21.Runar VanlersbergheOLK43.2846.991144.43-5.45%22/10/1780800.00000.0000
22.Bjarne DevosOLK50.3549.021171710.00000.0000
Jarre BuyckWDK33.36attestattest
Lucas VandammeKZV54.65attestattest