Interclubcompetitie 2018 Poule 1 Wed 5 LZK07 oktober 2018 (Provinciaal) West-Vlaanderen

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m04211911
100m060814
200m02
AVAW
4x50m2313

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 21. 50m Vrije Slag Vrouwen (07/10/2018)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Jasmien BeddeleemPZC-30.53174414415.42505.4250
2.Maya DevriendtBBV32.5332.463831.84-1.91%21/10/123673670.00000.0000
3.Sara SimonsBBV34.6233.50143343341.25001.2500
4.Nele VanpeteghemPZC34.7034.60203033030.00000.0000
5.Lara VandenbusscheLZK34.8634.70143003000.00000.0000
6.Iliana BlondéVZW35.9534.77142982980.00000.0000
7.Kyana GlorieuxLZK35.8135.03152922920.00000.0000
8.Hanne KnockaertBBV36.3235.25132862860.00000.0000
9.Fran SimoenBBV34.2235.372233.60-5.00%01/02/152842840.00000.0000
10.Emma SurmontBBV37.3036.47132592590.00000.0000
11.Ena FiersLZK37.5536.49112582581.77501.7750
12.Julie Van CoillieLZK37.0336.72112532531.20001.2000
13.Djensy WtterwulgheBBV38.7737.34112412410.00000.0000
14.Ellen BrysseVZW39.4237.56132372370.00000.0000
15.Merit HousaerBBV38.9938.92122132130.00000.0000
16.Amber BeernaertLZK48.8642.03111691690.00000.0000
17.Aurianne KoolenLZK42.7642.37111651650.00000.0000
18.Jana LambertsBBV42.4742.931142.47-1.07%11/03/181581580.00000.0000
19.Febe CappelaerePZC-44.04161471470.00000.0000
20.Feliz TavernierLZK47.0344.47111421420.00000.0000
21.Silke DenduyverLZK44.5645.151144.56-1.31%12/11/171361360.00000.0000
22.Kiyomi FiersLZK52.4645.99141291290.00000.0000
23.Jessika NemegeerLZK56.8951.821290900.00000.0000
24.Lien Van LaereLZK54.9754.151179790.00000.0000
Marthe ChristiaenBBV34.67attestattest
Tina Van MenselVZW39.65attestattest