Interclubcompetitie 2018 Poule 1 Wed 4 VZW30 september 2018 (Provinciaal) West-Vlaanderen

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m200509111822
100m1607
200m03
AVAW
4x50m2313

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 18. 50m Rugslag Mannen (30/09/2018)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Viktor VandenbergheLZK34.0835.58162562560.00000.0000
2.Jary DevolderBBV42.2543.171542.25-2.13%16/10/161431430.00000.0000
3.Arthur LuttunLZK-44.15191341340.00000.0000
4.Briek VanthournoutLZK46.7646.22111171170.00000.0000
5.Aldo SimoensBBV50.9546.25121161160.00000.0000
6.Jelle LemahieuPZC-46.56141141140.00000.0000
7.Maurice ChristiaenBBV47.2546.82111121120.00000.0000
8.Tristan VermoteLZK49.1447.41121081080.00000.0000
9.Carsten VermoteLZK49.3248.871199990.00000.0000
10.Lander ThuyttenLZK49.6049.031398980.00000.0000
11.Ian PollynBBV51.6849.841193930.00000.0000
12.Mika SimonsBBV55.0053.061277770.00000.0000
13.Wim SimonsBBV49.5353.724749.53-7.80%08/10/1774740.00000.0000
14.Jaro BlondéVZW54.4056.701254.40-4.06%25/02/1863630.00000.0000
Vic VanwildemeerschPZC1:04.25RS6RS6
Jonas LambertsBBV50.87attestattest
Jarno MartensLZK1:09.16RS8RS8
Tibo LetenVZW-forfaitforfait