Interclubcompetitie 2018 Poule 1 Wed 2 BBV25 februari 2018 (Provinciaal) West-Vlaanderen

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m200509111822
100m1607
200m03
AVAW
4x50m2313

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 18. 50m Rugslag Mannen (25/02/2018)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Niels Van NevelLZK35.3336.442035.33-3.05%25/10/152382380.00000.0000
2.Brecht Van NevelLZK40.3840.19181781780.00000.0000
3.Robin CasierVZW-40.32161761760.00000.0000
4.Sander CaroenBBV-40.69131711710.00000.0000
5.Neal BeernaertsBBV44.5641.66141591590.00000.0000
6.Stan ZandersBBV45.3743.78151371370.00000.0000
7.Joren DeboosereLZK43.5944.471343.59-1.98%12/11/171311310.00000.0000
8.Wout BailleulLZK46.8146.31131161160.00000.0000
9.Briek VanthournoutLZK48.6946.76111131130.00000.0000
10.Maurice ChristiaenBBV47.2548.161147.25-1.89%22/10/171031030.00000.0000
11.Tristan VermoteLZK52.0349.141297970.00000.0000
12.Carsten VermoteLZK49.4849.321196960.00000.0000
13.Ruben DeboosereLZK49.8449.631194940.00000.0000
14.Dylan CasierVZW52.1350.621489890.00000.0000
15.Ian PollynBBV52.5051.681183830.00000.0000
16.Vaughn BeernaertsBBV53.7251.721283830.00000.0000
17.Jaro BlondéVZW54.9254.401271710.00000.0000
18.Mika SimonsBBV59.5355.001269690.00000.0000
19.Kacper KondracikowskiBBV-57.401261610.00000.0000
20.Jasper NemegeerLZK1:03.921:04.46131:03.92-0.84%01/10/1743430.00000.0000
21.Jarno MartensLZK1:09.941:09.161134340.00000.0000
Thomas SantyPZC-RS8RS8
Jelle LemahieuPZC-RS6RS6