Interclubcompetitie 2018 Poule 1 Wed 1 LZK04 februari 2018 (Provinciaal) West-Vlaanderen

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m05222012
100m070915
200m03
AVAW
4x50m2313

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 22. 50m Vrije Slag Mannen (04/02/2018)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Illiano Van ColenLZK29.8128.95173443442.16662.1666
2.Michiel VanallemeerschLZK29.3428.95163443443.37503.3750
3.Viktor VandenbergheLZK28.7729.251628.77-1.64%22/10/173343342.50002.5000
4.Wim DeprezVZW29.4330.465028.97-4.89%20/03/112962960.00000.0000
5.Jary DevolderBBV34.4434.781534.44-0.98%22/10/171981980.00000.0000
6.Tibo BaeckelandtLZK37.6235.49141871870.00000.0000
7.Niels LejeunePZC36.0635.53161861860.00000.0000
8.Wim SimonsBBV35.1835.57471851850.00000.0000
9.Sander CaroenBBV35.5235.59131851850.00000.0000
10.Wout BailleulLZK35.3635.86131811810.00000.0000
11.Joren DeboosereLZK36.7736.05131781780.00000.0000
12.Dylan CasierVZW40.1738.19141501500.00000.0000
13.Jonas LambertsBBV37.4038.30131481480.00000.0000
14.Victor WillemsVZW43.7239.96121311310.00000.0000
15.Briek VanthournoutLZK48.2040.07111301300.00000.0000
16.Jelle LemahieuPZC-40.75141231230.00000.0000
17.Carsten VermoteLZK40.6241.911140.63-3.05%01/10/171131130.00000.0000
18.Tristan VermoteLZK45.1643.24121031030.00000.0000
19.Jaro BlondéVZW44.6043.31121021020.00000.0000
20.Ruben DeboosereLZK42.8944.371142.89-3.34%12/11/1795950.00000.0000
21.Thomas SantyPZC59.5944.581194940.00000.0000
22.Vic VanwildemeerschPZC-48.261374740.00000.0000
23.Tibo LetenVZW54.5151.121262620.00000.0000
24.Aubin GuiguetPZC1:01.3652.931156560.00000.0000
25.Jarno MartensLZK1:14.561:06.831128280.00000.0000
Mika SimonsBBV52.69attestattest