European Short Course Swimming Championships08 december 2011 - 11 december 2011 (Internationaal)


Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 13. 50m Rugslag Mannen (09/12/2011)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftRTVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Aschwin Wildeboer FaberESP-23.8625+5985085020.000020.0000
2.Vitaly BorisovRUS-23.9021+5424.15+1.05%08/12/1184684620.000020.0000
3.Flori LangSUI-24.0028+6424.05+0.21%08/12/1183683620.000020.0000
4.Sergey MakovRUS-24.0426+6723.91-0.54%08/12/1183183120.000020.0000
5.Pavel SankovichBLR-24.1421+6223.96-0.75%08/12/1182182120.000020.0000
6.Christian DienerGER-24.1618+6623.66-2.07%08/12/1181981920.000020.0000
7.Mirco Di ToraITA-24.2825+6323.99-1.19%08/12/1180780720.000020.0000
8.Stefan HerbstGER-24.3033+6480580520.000020.0000
9.Alon MandelISR-24.3123+5780480420.000020.0000
10.Matteo MilliITA-24.3322+6080280220.000020.0000
11.Jakub JasinskiPOL-24.4324+6624.37-0.25%08/12/1179279220.000020.0000
12.Vitaly MelnikovRUS-24.4721+5778878820.000020.0000
13.Andreas SchiellerupDEN-24.6118+5977577520.000020.0000
14.Baslakov IskenderTUR-24.6321+6677377319.675019.6750
15.J.Miguel Rando GalvezESP-24.6623+6323.49-4.74%11/12/0977077019.600019.6000
16.Lavrans Veieroe SolliNOR-24.6919+6624.52-0.69%08/12/1176776719.525019.5250
17.Krzysztof JankiewiczPOL-24.7020+5776776719.500019.5000
18.Jonatan KopelevISR-24.7020+6324.24-1.86%08/12/1176776719.500019.5000
19.Martin BaduraCZE-24.7122+6224.70-0.04%11/12/0976676619.475019.4750
20.Nicolo BeniITA-24.7725+6076076019.325019.3250
21.Marcin UnoldPOL-24.8525+6775375319.125019.1250
22.Richard BohusHUN-24.8718+6075175120.000020.0000
23.Andres OlvikEST-24.8925+6624.84-0.20%08/12/1174974919.025019.0250
24.Bastiaan LijesenNED-24.8921+6424.44-1.81%08/12/1174974919.025019.0250
25.Peter BernekHUN-24.9219+6774674618.950018.9500
26.Olexandr IsakovUKR-24.9322+6874574518.925018.9250
27.Sven PfeutiSUI-24.9921+6274074018.775018.7750
28.Jonathan MassacandSUI-25.0127+6473873818.725018.7250
29.Jan-philip GlaniaGER-25.0723+6773373318.575018.5750
30.Christopher Walker-HebbornGBR-25.0921+6724.46-2.51%08/12/1173173118.525018.5250
31.Yakov Yan ToumarkinISR-25.1419+7672772718.400018.4000
32.Sasa GerbecHRV-25.1525+5772672618.375018.3750
33.Jean Francois SchneidersLUX-25.1921+5772372318.275018.2750
34.Ante CvitkovicHRV-25.2525+5623.69-6.18%11/12/0971771718.125018.1250
35.Jordan CoelhoFRA-25.3219+6325.21-0.43%08/12/1171271217.950017.9500
36.Matas AndriekusLTU-25.3619+6225.54+0.71%08/12/1170870817.850017.8500
37.Mikhail ZvyaginRUS-25.4019+7370570517.750017.7500
38.Oleksandr Vasyl'yevUKR-25.4117+6670470420.000020.0000
39.David GamburgISR-25.5118+5869669620.000020.0000
40.Martin ZhelevBUL-25.5123+6469669617.475017.4750
41.Petar PetrovicSCG-25.5623+6025.10-1.80%08/12/1169269217.350017.3500
42.Mehdy MetellaFRA-25.6719+6268368317.075017.0750
43.Jakub KocarCZE-25.6817+6826.05+1.44%23/10/1168268220.000020.0000
44.Yegor LytvynokUKR-25.7618+6667667619.600019.6000
45.Konstantins BlohinsLAT-25.8523+6126.24+1.51%11/12/0966966916.625016.6250
46.Lukas RaeuftlinSUI-25.8822+7566666616.550016.5500
47.Lyubomir LazarovBUL-26.1123+7025.90-0.80%08/12/1164964915.966615.9666
48.Yegor ChornyyUKR-26.2318+6464064018.425018.4250

Halve finale 213. 50m Rugslag Mannen (09/12/2011)


OpenToggle
No.NaamClubTijdLftRTVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Flori LangSUI23.6828+6224.0087087020.000020.0000
2.Christian DienerGER23.7118+6624.1686786720.000020.0000
3.Aschwin Wildeboer FaberESP23.7425+5923.8686386320.000020.0000
4.Vitaly BorisovRUS23.7921+5623.9085885820.000020.0000
5.Pavel SankovichBLR23.8021+6224.1485785720.000020.0000
6.Mirco Di ToraITA23.9825+6124.2883883820.000020.0000
7.Sergey MakovRUS24.0726+6824.0482882820.000020.0000
8.J.Miguel Rando GalvezESP24.1423+6124.6682182120.000020.0000
9.Alon MandelISR24.1623+5624.3181981920.000020.0000
10.Stefan HerbstGER24.1733+6424.3081881820.000020.0000
11.Baslakov IskenderTUR24.3121+6524.6380480420.000020.0000
12.Andreas SchiellerupDEN24.3518+5424.6180080020.000020.0000
13.Jonatan KopelevISR24.4320+6024.7079279220.000020.0000
14.Matteo MilliITA24.4422+6324.3379179120.000020.0000
15.Jakub JasinskiPOL24.5024+6524.4378578520.000020.0000
16.Krzysztof JankiewiczPOL24.5920+5824.7077777719.775019.7750
17.Lavrans Veieroe SolliNOR24.6719+6624.6976976919.575019.5750
18.Martin BaduraCZE24.7222+6124.7176576519.450019.4500
19.Richard BohusHUN24.7518+6024.8776276220.000020.0000
20.Andres OlvikEST24.7725+6724.8976076019.325019.3250

swimoff 313. 50m Rugslag Mannen (09/12/2011)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftRTVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Andres OlvikEST-25+6324.84+0.85%08/12/1177377319.675019.6750
2.Bastiaan LijesenNED-21+6324.44-1.89%08/12/1174774718.975018.9750

Finale 113. 50m Rugslag Mannen (09/12/2011)


OpenToggle
No.NaamClubTijdLftRTVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Aschwin Wildeboer FaberESP23.4325+5623.7489889820.000020.0000
2.Flori LangSUI23.5728+5823.6888288220.000020.0000
3.Pavel SankovichBLR23.6421+6323.8087487420.000020.0000
4.Christian DienerGER23.7518+6423.7186286220.000020.0000
5.Vitaly BorisovRUS23.8121+5123.7985685620.000020.0000
6.Sergey MakovRUS23.9526+6524.0784184120.000020.0000
7.Alon MandelISR23.9623+5724.1684084020.000020.0000
8.Stefan HerbstGER23.9933+6624.1783783720.000020.0000
9.J.Miguel Rando GalvezESP24.0023+6024.1483683620.000020.0000
10.Mirco Di ToraITA24.0725+6323.9882882820.000020.0000