European Short Course Swimming Championships08 december 2011 - 11 december 2011 (Internationaal)


Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 34. 200m Schoolslag Mannen (11/12/2011)


District: Vlaams BrabantToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftRTVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Raf VandeveldeBEL-2:12.7818+682:14.54+1.33%19/11/1175075020.000020.0000

District: West-VlaanderenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftRTVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Jonas CoreelmanBEL-2:08.9420+682:09.78+0.65%20/11/1081981919.930019.9300

District: AndereToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftRTVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Daniel GyurtaHUN-2:05.0922+722:00.67-3.53%13/12/0989789720.000020.0000
2.Andrew WillisGBR-2:06.0221+7387787720.000020.0000
3.Michael JamiesonGBR-2:06.0223+7587787720.000020.0000
4.Marco KochGER-2:06.0521+7087787720.000020.0000
5.Laurent CarnolLUX-2:07.5722+742:08.42+0.67%13/12/0984684620.000020.0000
6.Vyacheslav SinkevichRUS-2:07.9520+6683883820.000020.0000
7.Alexander Dale OenNOR-2:08.0726+6983683620.000020.0000
8.Akos MolnarHUN-2:08.0824+7383683620.000020.0000
9.Oleg KostinRUS-2:08.5919+8282682620.000020.0000
10.Gal NevoISR-2:08.6724+632:06.85-1.41%13/12/0982482420.000020.0000
11.Olexiy RozhkovUKR-2:08.9318+7281981920.000020.0000
12.Hunor MateAUT-2:09.0128+7681881819.895019.8950
13.Maxim PodoprigoraAUT-2:09.4233+7681081019.690019.6900
14.Kristopher GilchristGBR-2:09.6828+7680580519.560019.5600
15.Slawomir KuczkoPOL-2:09.7326+722:07.62-1.63%13/12/0980480419.535019.5350
16.Fabio ScozzoliITA-2:09.7523+6580480419.525019.5250
17.Yannick KaeserSUI-2:09.9919+7679979919.405019.4050
18.Chris ChristensenDEN-2:10.0223+6979979919.390019.3900
19.Mateusz PacholczykPOL-2:10.2319+6979579519.285019.2850
20.Gabor FinancsekHUN-2:10.3926+7579279219.204919.2049
21.Hugues DuboscqFRA-2:10.6730+692:13.30+2.01%05/12/0978778719.065019.0650
22.Jakub MalyAUT-2:11.0519+7578078018.875018.8750
23.Morten KlarskovDEN-2:11.6019+6177077018.600018.6000
24.Tomas KlobucnikSVK-2:11.7821+702:09.09-2.04%13/12/0976776718.510018.5100
25.Raphael StacchiottiLUX-2:12.0619+6376276218.370018.3700
26.Kilian BossardSUI-2:12.2425+702:14.26+1.53%22/10/1175975918.280018.2800
27.Sverre NaessNOR-2:12.4219+7275675618.190018.1900
28.Mattia PesceITA-2:12.4422+6475675618.180018.1800
29.Sergey GeybelRUS-2:13.9430+7173173117.430017.4300
30.Lachezar ShumkovBUL-2:14.4519+6872272217.175017.1750
31.Filip RowinskiPOL-2:14.5821+6572072017.110017.1100
32.Timur DellalogluTUR-2:14.8919+702:10.67-3.13%13/12/0971571516.952616.9526
33.Craig H BensonGBR-2:14.9117+7371571519.395019.3950
34.Panagiotis SamilidisGRC-2:14.9518+7271471418.928518.9285
35.Nicholas QuinnIRL-2:15.6218+7670470418.609518.6095
36.Ganesh PedurandFRA-2:15.7519+6170270216.500016.5000
37.Yaron ShagalovISR-2:15.8618+6970070018.495218.4952
38.Martin SchweizerSUI-2:16.0223+602:21.39+3.95%01/02/0969869816.357816.3578
39.Hrafn TraustasonISL-2:16.1419+6869669616.294716.2947
40.Dan SweeneyIRL-2:16.2518+6669469418.309518.3095
41.Yahav ShahaffISR-2:16.6318+6568868818.128518.1285
42.Vaidotas BlazysLTU-2:19.0619+782:14.42-3.34%13/12/0965365314.820014.8200
43.Daniel VácvalSVK-2:19.2819+8065065014.710014.7100

Finale 134. 200m Schoolslag Mannen (11/12/2011)


District: AndereToggle
No.NaamClubTijdLftRTVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Daniel GyurtaHUN2:02.3722+702:05.0995895820.000020.0000
2.Vyacheslav SinkevichRUS2:03.6120+662:07.9593093020.000020.0000
3.Michael JamiesonGBR2:03.7723+752:06.0292692620.000020.0000
4.Marco KochGER2:04.4121+702:06.0591291220.000020.0000
5.Oleg KostinRUS2:06.1319+882:08.5987587520.000020.0000
6.Alexander Dale OenNOR2:06.1526+692:08.0787587520.000020.0000
7.Andrew WillisGBR2:06.3221+722:06.0287187120.000020.0000
8.Akos MolnarHUN2:07.7224+712:08.0884384320.000020.0000
9.Laurent CarnolLUX2:07.9622+762:07.5783883820.000020.0000
10.Gal NevoISR2:10.4724+622:08.6779179119.165019.1650