European Short Course Swimming Championships08 december 2011 - 11 december 2011 (Internationaal)


Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 38. 4x50m Aflos. Vrij Slag Mannen (11/12/2011)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.ItalyITA-1:24.950859859
 1. Marco Orsi21.222187587520.000020.0000
 2. Federico Bocchia25
 3. Andrea Rolla28
 4. Lucio Spadaro20
2.BelgiumBEL-1:26.670809809
 1. Francois HeersbrandtWN /120/8921.752281381319.875019.8750
 2. Emmanuel VanlucheneGOLD /011/9219
 3. Louis CroenenSHARK/133/9417
 4. Jasper AerentsBZK /545/9219
3.RussiaRUS-1:27.080797797
 1. Andrey Grechin22.052478078019.125019.1250
 2. Nikita Konovalov23
 3. Alexander Sukhorukov23
 4. Sergey Fesikov22
4.Czech RepublicCZE-1:27.880776776
 1. Petr Bartunek22.612072372317.300017.3000
 2. Martin Verner31
 3. Michal Rubacek25
 4. Tomas Plevko20
5.SwitzerlandSUI-1:28.050771771
 1. Flori Lang21.822880580519.700019.7000
 2. Dominik Meichtry27
 3. Erik Van Dooren20
 4. Duncan Jacot-Descombes20
6.Great BritainGBR-1:28.210767767
 1. Adam Brown21.702281881820.000020.0000
 2. Jak Scott20
 3. Christopher Walker-Hebborn21
 4. Antony James22
7.GermanyGER-1:28.550758758
 1. Steffen Deibler22.532473173117.566617.5666
 2. Stefan Herbst33
 3. Tom Siara21
 4. Markus Deibler21
8.PortugalPRT-1:28.660756756
 1. Tiago Andre Venancio22.362474874818.133318.1333
 2. Alexandre Escudier Agostinho25
 3. Diogo Filipe Carvalho23
 4. Duarte Rafael Mourao27
9.IsraelISR-1:29.100744744
 1. Alon Mandel22.292375575518.366618.3666
 2. Yahav Shahaff18
 3. Almog OLSHTEIN18
 4. Yakov Yan Toumarkin19
10.SwedenSWE-1:29.990723723
 1. Oscar EkstroemAA299422.831770370319.566619.5666
 2. Jakob Dorch26
 3. Gustav Aberg Lejdstroem19
 4. Lars Froelander37
11.NorwayNOR-1:30.450712712
 1. Aleksander Hetland22.512973373317.633317.6333
 2. Gard Kvale27
 3. Sverre Naess19
 4. Ole Martin Ree19
12.BulgariaBUL-1:30.880702702
 1. Dimitar Dechev22.792070670616.775016.7750
 2. Mihail Kachaunov19
 3. Dinko Geshev24
 4. Aleksandar Nikolov22
13.LithuaniaLTU-1:31.030698698
 1. Tadas Duskinas22.991768868819.033319.0333
 2. Edvinas Apcinikovas21
 3. Matas Andriekus19
 4. Simonas Bilis18