European Short Course Swimming Championships08 december 2011 - 11 december 2011 (Internationaal)


Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 29. 4x50m Aflos. Wisselslag Vrouwen (10/12/2011)


Club: BLRToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.BelarusBLR-1:50.180809809
 1. Aliaksandra Herasimenia27.322683283220.000020.0000
 2. Tatsiana Arzhakhouskaya23
 3. Sviatlana Khakhlova27
 4. Yuliya Khitraya22

Club: CZEToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Czech RepublicCZE-1:50.880794794
 1. Alzbeta Rehorkova28.041976976919.520019.5200
 2. Petra Chocova25
 3. Aneta Pechancova19
 4. Sandra Kazikova35

Club: DENToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.DenmarkDEN-1:47.760865865
 1. Mie Oe. Nielsen27.031585985920.000020.0000
 2. Rikke Moeller Pedersen22
 3. Jeanette Ottesen24
 4. Pernille Blume17

Club: FINToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.FinlandFIN-1:52.520760760
 1. Lotta Nevalainen28.301774874820.000020.0000
 2. Jenna Laukkanen16
 3. Emilia Pikkarainen19
 4. Marlene Niemi19

Club: FRAToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.FranceFRA-1:52.060769769
 1. Diane Bui Duyet79001F28.623272472418.200018.2000
 2. Coralie Dobral87007F24
 3. Justine Bruno94001F17
 4. Charlotte Bonnet16

Club: GBRToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Great BritainGBR-1:49.930815815
 1. Georgia Davies27.812178978919.980019.9800
 2. Stacey Tadd22
 3. Jemma Lowe21
 4. AMY SMITH24

Club: ITAToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.ItalyITA-1:50.380805805
 1. Arianna Barbieri27.482281781720.000020.0000
 2. Lisa Fissneider17
 3. Ilaria Bianchi21
 4. Erika Ferraioli25

Club: NORToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.NorwayNOR-1:51.090789789
 1. Katharina Stiberg28.102376576519.400019.4000
 2. Henriette Brekke23
 3. Monica Johannessen21
 4. Cecilie Johannessen21

Club: POLToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.PolandPOL-1:49.210831831
 1. Aleksandra Urbanczyk27.092485385320.000020.0000
 2. Ewa Scieszko21
 3. Anna Dowgiert21
 4. Katarzyna Wilk19

Club: RUSToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.RussiaRUS-1:49.600822822
 1. Ksenia Moskvina27.652280280220.000020.0000
 2. Daria Deeva21
 3. Irina Bespalova30
 4. Viktoriya Andreeva19

Club: SVKToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.SlovakiaSVK-1:52.060769769
 1. Katarina Milly28.212375675619.180019.1800
 2. Zuzana Mimovičová90222
 3. Katarina Listopadova18
 4. Miroslava Syllabova21

Club: SWEToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.SwedenSWE-1:50.280807807
 1. Michelle Coleman27.711879779720.000020.0000
 2. Joline Hoestman23
 3. Petra Granlund24
 4. Magdalena Kuras23