European Short Course Swimming Championships08 december 2011 - 11 december 2011 (Internationaal)


Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 14. 50m Vlinderslag Vrouwen (09/12/2011)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftRTVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Triin AljandEST-25.6326+6986086020.000020.0000
2.Jeanette OttesenDEN-25.7424+7184984920.000020.0000
3.Ilaria BianchiITA-26.3721+7079079019.325019.3250
4.Amit IvriISR-26.3922+6825.69-2.65%11/12/0978878819.275019.2750
5.Anna DowgiertPOL-26.4021+6678778719.250019.2500
6.Ingvild SnildalNOR-26.4223+7827.91+5.64%08/12/1178578519.200019.2000
7.Sviatlana KhakhlovaBLR-26.5227+7477677618.950018.9500
8.Katharina StibergNOR-26.5423+7077577518.900018.9000
9.Elena Di LiddoITA-26.5518+6977477419.625019.6250
10.Irina BespalovaRUS-26.5530+7677477418.875018.8750
11.Fabienne NadarajahAUT-26.5826+7625.64-3.54%11/12/0977177118.800018.8000
12.Melanie SchweigerSUI-26.6927+6830.36+13.75%30/01/1076276218.525018.5250
13.Justine BrunoFRA-26.7317+6728.48+6.55%26/02/1075875819.675019.6750
14.Nadiya KobaUKR-26.7416+6275775720.000020.0000
15.Bryndis HansenISL-26.8018+7575275219.000019.0000
16.Diane Bui DuyetFRA-26.8132+6525.37-5.37%11/12/0975175118.225018.2250
17.Orsolya TompaHUN-26.8820+7074674618.050018.0500
18.VALENTINA ARTEMYEVARUS-26.9425+6774174117.900017.9000
19.Annika SaarnakEST-26.9523+6626.14-3.01%11/12/0974074017.875017.8750
20.Doris EichhornGER-26.9918+7273773718.525018.5250
21.Katarina ListopadovaSVK-27.1518+7626.87-1.03%11/12/0972472418.125018.1250
22.Theodora DrakouGRC-27.1719+6372272217.325017.3250
23.Sara Freitas OliveiraPRT-27.2626+6528.68+5.21%08/12/1171571517.100017.1000
24.Katarina MillySVK-27.2623+7127.20-0.22%23/10/1171571517.100017.1000
25.Emilia PikkarainenFIN-27.2819+7028.75+5.39%08/12/1171371317.050017.0500
26.Dorothea BrandtGER-27.3427+7026.35-3.62%23/10/1170970916.900016.9000
27.Laetitia PerezSUI-27.5321+7369469416.425016.4250
28.Maja ZawiszewskaPOL-27.5718+8369169117.075017.0750
29.Gabriela NikitinaLAT-27.6117+7568868817.475017.4750
30.Monica JohannessenNOR-27.6321+6768768716.175016.1750
31.Kira ToussaintNED-27.6717+6268468417.325017.3250
32.Giedre GrigonyteLTU-27.7016+7368168117.750017.7500
33.Marcelina RadlinskaPOL-27.7218+6829.05+4.80%08/12/1168068016.700016.7000
34.Katrine Holm SoerensenDEN-27.7519+7828.38+2.27%08/12/1167867815.900015.9000
35.Tanja KylliaeinenFIN-27.8018+6529.12+4.75%08/12/1167467416.500016.5000
36.Valery SvigirHRV-27.8016+6967467417.500017.5000
37.Florence SiggSUI-27.9917+6566066016.525016.5250
38.Eva Chavez-diazAUT-28.0416+7165765716.900016.9000
39.Alzbeta RehorkovaCZE-28.2419+7564364314.900014.9000
40.Maria Fuster MartinezESP-28.2826+7564064014.800014.8000
41.Aisling CooneyIRL-28.4021+6863263214.500014.5000
42.Dobromira IvanovaBUL-28.6217+6829.28+2.31%08/12/1161861814.950014.9500
43.Birita DebesFAR-28.8616+7060260214.850014.8500
Nida Eliz UstundagTUR-uitsluiting+80uitsluiting
Liliana SzilagyiHUN-uitsluiting+57uitsluiting
Hinkelien SchreuderNED-forfaitforfait
AMY SMITHGBR-forfaitforfait