European Short Course Swimming Championships08 december 2011 - 11 december 2011 (Internationaal)


Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 10. 400m Vrije Slag Mannen (08/12/2011)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftRTVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Mads GlaesnerDEN-3:41.7123+753:39.30-1.09%08/12/1188388319.938219.9382
2.Paul BiedermannGER-3:42.1825+743:34.55-3.43%10/12/0987887819.800019.8000
3.Pal JoensenFAR-3:42.3721+723:41.05-0.59%08/12/1187587519.744119.7441
4.Dominik MeichtrySUI-3:42.4727+703:41.25-0.55%08/12/1187487419.714719.7147
5.Pawel KorzeniowskiPOL-3:43.3326+743:40.54-1.25%08/12/1186486419.461719.4617
6.MIKHAIL POLISHCHUKRUS-3:43.4722+743:39.81-1.64%10/12/0986386319.420519.4205
7.Job KienhuisNED-3:43.5622+7886286219.394119.3941
8.Evgeny KulikovRUS-3:43.7220+7686086019.347019.3470
9.Alex Di GiorgioITA-3:43.7621+7385985919.335219.3352
10.Frans JohannessenDEN-3:44.6819+7784984919.064719.0647
11.Gergely GyurtaHUN-3:44.9420+7184684618.988218.9882
12.Sergiy FrolovUKR-3:44.9919+7984584518.973518.9735
13.Alessandro CuoghiITA-3:45.1920+7284384318.914718.9147
14.Alexander SelinRUS-3:45.2323+8484384318.902918.9029
15.Anders LieDEN-3:45.2320+7184384318.902918.9029
16.Gabriele DettiITA-3:45.5417+8083983920.000020.0000
17.Stefan SorakSCG-3:45.6819+703:45.04-0.28%22/10/1183883818.770518.7705
18.Anthony PannierFRA-3:45.9223+7883583518.700018.7000
19.Gergo KisHUN-3:46.2323+7083183118.608818.6088
20.David BrandlAUT-3:46.3224+7183083018.582318.5823
21.Arjen Van Der MeulenNED-3:46.4824+7182982918.535218.5352
22.Rocco PotenzaITA-3:46.6222+8782782718.494118.4941
23.Velimir StjepanovicSCG-3:47.3818+6581981919.977119.9771
24.Christian ScherueblAUT-3:47.8417+7881481420.000020.0000
25.Alexey SolpekovskiyRUS-3:48.3020+7680980918.000018.0000
26.Jean-Baptiste FeboSUI-3:48.8419+6980380317.845717.8457
27.Jovan MitrovicSUI-3:48.8920+7780380317.831417.8314
28.Richard NagySVK-3:48.9218+7580280219.537119.5371
29.Michal SzubaPOL-3:49.0818+7580180119.491419.4914
30.Anton GoncharovUKR-3:49.4821+7079779717.662817.6628
31.Przemyslaw StanczykPOL-3:49.5126+7579679617.654217.6542
32.Mateusz SawrymowiczPOL-3:49.5924+8179579517.631417.6314
33.Damien JolyFRA-3:50.3619+7278778717.411417.4114
34.Simon RaboldSUI-3:50.3921+7478778717.402817.4028
35.Dion DreesensNED-3:50.4518+7378778719.100019.1000
36.Nezir KarapTUR-3:50.5317+7778678619.991619.9916
37.Kemal Arda GurdalTUR-3:50.7621+7978378317.297117.2971
38.Gard KvaleNOR-3:50.8927+7078278217.260017.2600
39.Benoît DebastFRA-3:51.5122+7977677617.082817.0828
40.Markus DeiblerGER-3:52.3221+7676876816.847016.8470
41.Antonio Arroyo PerezESP-3:52.6817+6776476419.394419.3944
42.Daniel FoggGBR-3:52.9024+7376276216.676416.6764
43.Uladzimir ZHYHARAUBLR-3:53.7519+8475475416.426416.4264
44.Joshua WalshGBR-3:55.1720+723:52.10-1.31%22/10/1174074016.008816.0088
45.Gustav Aberg LejdstroemSWE-3:55.5419+7673773715.900015.9000
46.Pavol JelenákSVK-4:00.5019+683:55.01-2.28%22/10/1169269214.441114.4411