European Short Course Swimming Championships08 december 2011 - 11 december 2011 (Internationaal)


Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 05. 200m Rugslag Mannen (08/12/2011)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftRTVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Peter BernekHUN-1:52.0919+741:51.21-0.79%08/12/1184884820.000020.0000
2.Radoslaw KaweckiPOL-1:52.2320+551:49.13-2.76%10/12/0984584520.000020.0000
3.Jan-philip GlaniaGER-1:52.4823+671:51.50-0.87%08/12/1183983920.000020.0000
4.Yakov Yan ToumarkinISR-1:52.9219+741:51.55-1.21%08/12/1182982920.000020.0000
5.Yannick LebherzGER-1:53.2822+7382182120.000020.0000
6.Aschwin Wildeboer FaberESP-1:53.4425+571:50.63-2.48%08/12/1181881820.000020.0000
7.Christian DienerGER-1:53.4518+6881881820.000020.0000
8.David VerrasztoHUN-1:54.0623+7380580520.000020.0000
9.Matteo MilliITA-1:54.3422+6379979920.000020.0000
10.Mikhail ZvyaginRUS-1:54.5219+7779579520.000020.0000
11.Sergey MakovRUS-1:55.2226+661:54.68-0.47%08/12/1178178119.933319.9333
12.Olexandr IsakovUKR-1:55.3522+681:54.33-0.88%08/12/1177877819.861119.8611
13.Lukas RaeuftlinSUI-1:55.3622+7477877819.855519.8555
14.Sebastian StossAUT-1:55.7125+7677177119.661119.6611
15.Itai ChammhaISR-1:55.7626+6677077019.633319.6333
16.Yegor LytvynokUKR-1:56.8618+6574874820.000020.0000
17.David GamburgISR-1:57.2518+5874174120.000020.0000
18.Vitaly MelnikovRUS-1:57.2521+5474174118.794118.7941
19.Andreas SchiellerupDEN-1:57.3218+5773973920.000020.0000
20.Andres OlvikEST-1:57.3625+6973973918.729418.7294
21.Martin BaduraCZE-1:57.4522+631:56.86-0.50%10/12/0973773718.676418.6764
22.Jean Francois SchneidersLUX-1:57.4721+5973773718.664718.6647
23.Mateusz WysoczynskiPOL-1:57.7218+7573273220.000020.0000
24.Martin ZhelevBUL-1:57.9523+6972872818.382318.3823
25.Kvetoslav SvobodaCZE-1:57.9829+7672772718.364718.3647
26.Jakub KocarCZE-1:58.2017+751:58.12-0.07%23/10/1172372320.000020.0000
27.Jonatan KopelevISR-1:58.3720+631:58.10-0.23%10/12/0972072018.135218.1352
28.Christopher Walker-HebbornGBR-1:58.7021+6771471417.944417.9444
29.Ante CvitkovicHRV-1:59.0525+611:58.16-0.75%11/12/0870870817.750017.7500
30.J.Miguel Rando GalvezESP-1:59.2223+671:51.68-6.32%10/12/0970570517.655517.6555
31.Roberto PavoniGBR-1:59.3120+6370370317.605517.6055
32.Oleksandr Vasyl'yevUKR-1:59.4317+6870170120.000020.0000
33.Matas AndriekusLTU-1:59.5419+6869969917.477717.4777
34.Lavrans Veieroe SolliNOR-1:59.5719+6469869817.461117.4611
35.Yegor ChornyyUKR-2:00.7218+6667967918.726318.7263
36.Konstantins BlohinsLAT-2:01.1723+6467167116.572216.5722