16th FINA WORLD CHAMPIONSHIPS02 augustus 2015 - 09 augustus 2015 (Internationaal)


Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Halve finale 229. 50m Vlinderslag Vrouwen (07/08/2015)


OpenToggle
No.NaamClubTijdLftRTVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Sarah SjöströmSWE25.0622+6925.431001100120.000020.0000
2.Jeanette OttesenDEN25.2728+6425.5197697620.000020.0000
3.Fran HalsallGBR25.7125+6625.8692792720.000020.0000
4.Ying LuCHN25.7926+7025.6991891820.000020.0000
5.Arianna Vanderpool-wallaceBHS25.8125+6126.0291691620.000020.0000
6.Farida Hisham Ahmed OsmanEGY25.8820+7226.3390990920.000020.0000
7.Inge DekkerNED25.9030+7025.6690690620.000020.0000
8.Anna DowgiertPOL25.9125+6526.2490590520.000020.0000
9.Kendyl StewartUSA25.9321+7926.0790390320.000020.0000
10.Melanie HeniqueFRA26.0323+6426.3389389320.000020.0000
11.Elena GemoITA26.1128+7226.0788588519.975019.9750
12.Silvia Di PietroITA26.1722+6426.3287987919.825019.8250
13.Daynara De PaulaBRA26.2426+6326.4987287219.650019.6500
14.Beryl Emilie Paulette GastaldelloFRA26.2520+6726.4687187119.625019.6250
15.Noemie ThomasCAN26.3719+6026.4685985919.325019.3250
16.Kimberly BuysBEL26.4326+7326.2885385319.175019.1750