16th FINA WORLD CHAMPIONSHIPS02 augustus 2015 - 09 augustus 2015 (Internationaal)


Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Halve finale 206. 100m Schoolslag Mannen (02/08/2015)


OpenToggle
No.NaamClubTijdLftRTVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Adam PeatyGBR58.1821+6058.521020102020.000020.0000
2.CAMERON VAN DER BURGHRSA58.4927+6658.591004100420.000020.0000
3.Giedrius TitenisLTU58.9626+7059.8498098020.000020.0000
4.Kirill PrigodaRUS59.6020+6259.8194994919.555519.5555
5.Hendrik FeldwehrGER59.6329+7059.6794894819.522219.5222
6.Jake PackardAUS59.6621+6959.9294694619.488819.4888
7.Ross MurdochGBR59.7521+6559.4894294219.388819.3888
8.Cody MillerUSA59.8623+7059.9793793719.266619.2666
9.Christian Vom LehnGER59.8823+691:00.0193693619.244419.2444
10.Felipe Franca SilvaBRA59.8928+7259.5693593519.233319.2333
11.Nic FinkUSA1:00.1422+711:00.0592492418.955518.9555
12.Felipe LimaBRA1:00.1930+671:00.2692192118.900018.9000
13.Yasuhiro KosekiJPN1:00.3123+6359.9391691618.766618.7666
14.Richard FunkCAN1:00.4323+641:00.2691091018.633318.6333
15.Caba SiladiSCG1:00.6225+711:00.3590290218.422218.4222