16th FINA WORLD CHAMPIONSHIPS02 augustus 2015 - 09 augustus 2015 (Internationaal)


Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Halve finale 201. 100m Vlinderslag Vrouwen (02/08/2015)


OpenToggle
No.NaamClubTijdLftRTVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Sarah SjöströmSWE55.7422+6856.471017101720.000020.0000
2.Jeanette OttesenDEN57.0428+6657.7994994920.000020.0000
3.Ying LuCHN57.3626+7057.8493393320.000020.0000
4.Katerine SavardCAN57.5222+6457.9692592519.977719.9777
5.Emma MckeonAUS57.5921+7758.1292292219.900019.9000
6.Xinyi ChenCHN57.6317+7058.3492092020.000020.0000
7.Alexandra Nathalie WenkGER57.7720+7058.0591391319.700019.7000
8.Noemie ThomasCAN58.0519+6058.3590090019.388819.3888
9.Inge DekkerNED58.0530+6857.8290090019.388819.3888
10.Kendyl StewartUSA58.1421+7958.0689689619.288819.2888
11.Madeline GrovesAUS58.1720+7258.3189589519.255519.2555
12.Rachael Elizabeth KellyGBR58.2721+6858.4889089019.144419.1444
13.Natsumi HoshiJPN58.4525+6958.4788288218.944418.9444
14.Ilaria BianchiITA58.4925+6958.3788088018.900018.9000
15.Kimberly BuysBEL59.0826+7058.3685485418.244418.2444