Grote Prijs te Mol Antwerpen 201322 juni 2013 - 23 juni 2013 (Internationaal) Antwerpen

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m4426402436223220
100m42061238081034163002
400m1404
AVAW
4x50m2818

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 06. 100m Vrije Slag Mannen (22/06/2013)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Jeroen Van Den BroeckBRABO-55.071853.56-2.74%28/04/1361861811.787511.7875
2.Artur SchneiderSCUW-55.58196016019.17149.1714
3.Vincent DeclercqAZL-55.831755.44-0.70%12/05/1359359311.957111.9571
4.Lars ClaessensGZVN-56.1925555.45-1.32%19/05/135815818.38758.3875
5.Sjobbe LuytenMOZKA-57.321554854812.725012.7250
6.Tom VanderhovenGZVN-58.351756.25-3.60%24/03/135195198.64288.6428
7.Lowie MessiaenGZVN-58.372555195195.41255.4125
8.Lander MeysBRABO-58.441757.16-2.19%20/01/135175178.51428.5142
9.Christophe De GraafZS-58.631457.12-2.58%28/04/1351251212.962512.9625
10.Philippe DricotBRABO-58.911758.64-0.46%27/04/135045047.86257.8625
11.Matthias Van Den BroeckBRABO-59.222153.39-9.84%16/01/104974974.25714.2571
12.Senne GorisAZV-59.631658.06-2.63%02/06/134864868.08758.0875
13.Luc DillierSCUW-59.75184834835.64285.6428
14.Dennis MaurerSCUW-59.93174794796.58756.5875
15.Matthias Van WeteringMOZKA-59.982056.58-5.67%30/10/104784783.17143.1714
16.Sam BeyensMOZKA-1:00.301559.97-0.55%20/01/134704708.87508.8750
17.Loic NigraKVZP-1:00.30194704702.75002.7500
18.Sebastiaan EliasBRABO-1:00.39154684688.76258.7625
19.Brecht ReyndersGZVN-1:00.412059.98-0.71%13/11/104684682.61252.6125
20.Matthew Van LaereZS-1:00.79151:00.65-0.23%27/04/134594598.26258.2625
21.Arne ClaessensGZVN-1:00.98154554558.02508.0250
22.Lisandro D'angeloENL-1:01.23161:00.77-0.75%02/02/134494495.96255.9625
23.Niels EvensMOZKA-1:01.37181:00.83-0.88%23/06/124464463.47143.4714
24.Robin LaenenZDML-1:01.61201:01.07-0.88%13/07/124414410.00000.0000
25.Samuel CarpentierBRABO-1:01.612457.53-6.62%24/04/104414410.00000.0000
26.Jason MeurantENL-1:01.68164394395.40005.4000
27.Emiel Van PasselBRABO-1:01.701659.75-3.16%06/01/134394395.37505.3750
28.Imre DobszaySCUW-1:01.75154384387.06257.0625
29.Lenn In' T VenDBT-1:01.931559.49-3.94%20/01/134344346.83756.8375
30.Jente GieghaseLWB-1:02.08154314316.65006.6500
31.Jordi VanderhovenGZVN-1:02.47154234236.16256.1625
32.Tom EvensMOZKA-1:02.53141:01.78-1.20%10/02/134224228.08758.0875
33.Yanni MoualhiENL-1:02.58154214216.02506.0250
34.Stijn NickmansLWB-1:02.62184204201.82851.8285
35.Axel LavreysenLWB-1:02.72161:02.01-1.13%22/01/124184184.10004.1000
36.Kevin CornelisZS-1:02.73151:01.42-2.09%27/04/134184185.83755.8375
37.Yelth Ver HeyenMOZKA-1:03.19161:02.27-1.46%20/01/134094093.51253.5125
38.Benjamin VermeirenBRABO-1:03.30154064065.12505.1250
39.Vincent AluisioBRABO-1:03.57154014014.78754.7875
40.Tom Van RietBRABO-1:03.61144014016.86256.8625
41.Vincent VermuytenMOZKA-1:03.68183993990.00000.0000
42.Lander Van SonBRABO-1:03.742551:03.70-0.06%10/02/133983980.00000.0000
43.Loic MabilleENL-1:04.04163933932.45002.4500
44.Edwin Visser13-052-1:04.08173923921.15001.1500
45.Marvin PfenningerSCUW-1:04.56153833833.55003.5500
46.Robben LepschAZV-1:04.66143813815.55005.5500
47.Wout De PunderLSVZ-1:04.90171:04.75-0.23%28/01/123773770.00000.0000
48.Gaetan BlankersBRABO-1:05.05133753757.43757.4375
49.Reggie D' RozarioBRABO-1:05.21153723722.73752.7375
50.Michael FatjanovLWB-1:05.61143653654.36254.3625
51.Stanley BusZS-1:06.38153523521.27501.2750
52.Frederik Van Den AbbeeleBRABO-1:06.53133503505.71255.7125
53.Mats VerbruggeZS-1:06.66153483480.00000.0000
54.Vincent CaenepeelGZVN-1:06.73153473470.00000.0000
55.Jarno Van LimbergenMOZKA-1:06.87153453450.00000.0000
56.Giel BollenGZVN-1:06.92141:06.27-0.97%06/10/123443442.72502.7250
57.Agon ZumeriSCUW-1:07.11153413410.00000.0000
58.Corenthin SebilleENL-1:07.16141:05.14-3.01%21/04/133403402.42502.4250
59.Hans AuerZS-1:07.21143403402.36252.3625
60.Ronan BeauthierKVZP-1:07.33141:06.63-1.04%10/02/133383382.21252.2125
61.Wannes JacobsAZV-1:07.40131:05.46-2.88%02/06/133373374.66664.6666
62.Louis BraeckmansZS-1:07.452553363360.00000.0000
63.Quinten BuveBRABO-1:08.37141:08.32-0.07%02/06/133223221.03331.0333
64.Brecht VandeputteBRABO-1:08.66143183180.00000.0000
65.Jurne Sleddens13-052-1:09.18153113110.00000.0000
66.FLAVIO CLAASSENKST-1:09.71141:07.82-2.71%27/04/133043040.00000.0000
67.Mathias AmeyeBRABO-1:09.76151:08.97-1.13%02/06/133043040.00000.0000
68.Brent GeertsZGEEL-1:10.32152962960.00000.0000
69.Jelle KruijtzerBRABO-1:10.37142962960.00000.0000
70.Luc Haas13-052-1:10.37152962960.00000.0000
71.Damon WakkerGZVN-1:10.49122942945.56665.5666
72.Dillen MoerlandSCUW-1:10.53152942940.00000.0000
73.Haig EyskensZS-1:11.02131:09.20-2.56%27/04/132882880.00000.0000
74.Mattias LamotBRABO-1:11.05141:09.24-2.55%27/04/132872870.00000.0000
75.Anthony BrunoENL-1:11.15152862860.00000.0000
76.Daan BeelenLWB-1:11.42132832830.00000.0000
77.Brent VansprengelKST-1:11.69152802800.00000.0000
78.Lars Antwerpen13-052-1:11.78172792790.00000.0000
79.Vince BackMOZKA-1:11.802552782780.00000.0000
80.Seppe SchoetersZGEEL-1:11.81132782780.00000.0000
81.Bram CoolsZGEEL-1:11.88162772770.00000.0000
82.Joren MoorsMOZKA-1:11.93151:11.19-1.03%13/07/122772770.00000.0000
83.Lennert VandeputteBRABO-1:11.97152762760.00000.0000
84.Jarno Van SteenMOZKA-1:12.09142752750.00000.0000
85.Korneel SchepersGZVN-1:12.66142692690.00000.0000
86.Warre KempenaersKVZP-1:13.23131:10.54-3.67%23/03/132622620.00000.0000
87.Steff WillemsMOZKA-1:13.39162612610.00000.0000
88.Benjamin ClaesLSVZ-1:14.05132542540.00000.0000
89.Sam De PeuterKST-1:15.03132442440.00000.0000
90.Theo ZanellaENL-1:17.39111:02.77-18.89%06/01/132222224.21004.2100
91.Ruben De BackerKVZP-1:17.43121:13.21-5.45%23/03/132222220.00000.0000
92.Stijn CasZS-1:17.52122212210.00000.0000
93.Thorn BorghlevensLSVZ-1:18.33162142140.00000.0000
94.Juan GregoireENL-1:18.45121:17.63-1.05%21/04/132132130.00000.0000
95.Jim EmmersOZV-1:18.75111:16.60-2.73%02/06/132112112.75002.7500
96.Stephan JanssenZDML-1:18.85112102102.65002.6500
97.Glen VoetenKST-1:19.73132032030.00000.0000
98.Philippe BoetsMOZKA-1:19.73142032030.00000.0000
99.Sven Antwerpen13-052-1:19.95152012010.00000.0000
100.Bram Van DyckKST-1:20.07111:18.36-2.14%27/04/132012011.43001.4300
101.Jens BaetenZS-1:21.04121:17.73-4.08%09/02/131931930.00000.0000
102.Lander KenisMOZKA-1:21.102551931930.00000.0000
103.Yari Van DammeBRABO-1:21.11121931930.00000.0000
104.Quinten MaesenZGEEL-1:21.11111931930.00000.0000
105.Jesse Van OverloopZDML-1:22.56111831830.00000.0000
106.Ebe De PunderLSVZ-1:23.03131801800.00000.0000
107.Valerio SeminarioENL-1:23.53111:20.27-3.90%21/04/131771770.00000.0000
108.Arne VermeireLWB-1:24.02111741740.00000.0000
109.Renzo JanssensBRABO-1:24.262551721720.00000.0000
110.Arne VriensAZV-1:25.05111:24.69-0.42%02/06/131671670.00000.0000
111.Wim HembrechtsMOZKA-1:25.07131671670.00000.0000
112.Kevin GillhausMOZKA-1:25.122551671670.00000.0000
113.Cedric D'exelleZS-1:26.422551591590.00000.0000
114.Jelte VangenechtenMOZKA-1:27.01121561560.00000.0000
115.Loris Della GiustinaENL-1:27.30111551550.00000.0000
116.Killian BeauthierKVZP-1:27.322551:26.03-1.48%26/05/131551550.00000.0000
117.Alexander CroesLSVZ-1:27.83111521520.00000.0000
118.Andreas CroesLSVZ-1:28.50111481480.00000.0000
119.Thomas VangervenOZV-1:28.88111471470.00000.0000
120.Dylan Doria TilleuxLSVZ-1:28.98131461460.00000.0000
121.Tijs VerschorenLSVZ-1:29.38111441440.00000.0000
122.Wannes WinderixLSVZ-1:29.94111411410.00000.0000
123.Jeroen DruytsKST-1:33.08121281280.00000.0000
124.Tristan Sambuco PanowitschLSVZ-1:35.14111191190.00000.0000
125.Erik MirzoyanLSVZ-1:35.46111181180.00000.0000
126.Renz MaesMOZKA-1:36.872551131130.00000.0000
127.Yannick HensLWB-1:40.862551001000.00000.0000
128.Maarten BeyensMOZKA-1:40.90121001000.00000.0000
129.Armin SmajicAZV-1:47.0125584840.00000.0000
Clement LeruthLSVZ-uitsluitinguitsluiting

Wedstrijd 12. 100m Vrije Slag Mannen (22/06/2013)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Robert TsyboulevskijBRABO-1:23.27101781783.63003.6300
2.Jarne MentensOZV-1:23.34101:21.26-2.50%01/06/131781783.56003.5600
3.Brecht CarchonZCT-1:23.64101761763.25993.2599
4.Mike GerritsenAZV-1:23.84101751753.06003.0600
5.Lars GeuensOZV-1:26.20101:20.33-6.81%01/06/131611610.00000.0000
6.Kasper BottuZCT-1:28.39101491490.00000.0000
7.Kevin ZwijnsZS-1:29.502551431430.00000.0000
8.Artuur ApersZS-1:29.502551431430.00000.0000
9.Nick Van DyckKST-1:30.60101381380.00000.0000
10.Sam BerghmansZS-1:30.822551371370.00000.0000
11.Daniel KussepovLWB-1:32.72101291290.00000.0000
12.Tijs Van GenechtenKVZP-1:35.382551181180.00000.0000
13.Mathias VanzeirZDML-1:35.88101171170.00000.0000
14.Joren KenisMOZKA-1:36.552551141140.00000.0000
15.Wout JorissenZCT-1:36.572551141140.00000.0000
16.Yari BaetenZS-1:37.792551101100.00000.0000
17.Mathias CamerlynckKVZP-1:38.452551:37.07-1.40%23/03/131081080.00000.0000
18.Michiel SpiesLWB-1:41.301099990.00000.0000
19.Klaas Van GenechtenKVZP-1:41.7325598980.00000.0000
20.Jarne WolthuizenZCT-1:46.4125585850.00000.0000
21.Jef BraeckmansZS-1:53.651070700.00000.0000
Rune MertensZCT-uitsluitinguitsluiting

Finale 42. 100m Vrije Slag Mannen (23/06/2013)


OpenToggle
No.NaamClubTijdLftVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Vincent DeclercqAZL55.121700.0061661612.850012.8500
2.Artur SchneiderSCUW55.231900.006126129.67149.6714
3.Jeroen Van Den BroeckBRABO55.241800.0061261211.575011.5750
4.Lars ClaessensGZVN55.5425500.006026029.22859.2285
5.Sjobbe LuytenMOZKA57.691500.0053753712.262512.2625
6.Tom VanderhovenGZVN58.421700.005175178.54288.5428
7.Senne GorisAZV58.831600.005065069.08759.0875
8.Lowie MessiaenGZVN58.9325500.005045044.67144.6714
9.Lander MeysBRABO59.021700.005025027.72507.7250
10.Sam BeyensMOZKA1:00.201500.004734739.00009.0000
11.Imre DobszaySCUW1:00.711500.004614618.36258.3625
12.Sebastiaan EliasBRABO1:00.731500.004604608.33758.3375
13.Christophe De GraafZS1:00.751400.0046046010.312510.3125
14.Arne ClaessensGZVN1:01.291500.004484487.63757.6375
15.Luc DillierSCUW1:01.371800.004464463.47143.4714
16.Matthew Van LaereZS1:01.471500.004444447.41257.4125
17.Tom EvensMOZKA1:02.751400.004174177.83337.8333
18.Tom Van RietBRABO1:04.201400.003903906.12506.1250
19.Michael FatjanovLWB1:05.381400.003693694.65004.6500
20.Giel BollenGZVN1:07.141400.003413412.45002.4500
21.Louis BraeckmansZS1:07.5525500.003343340.00000.0000
22.Hans AuerZS1:07.701400.003323321.77771.7777
23.Robben LepschAZV1:07.731400.003323321.74441.7444
24.Ronan BeauthierKVZP1:08.201400.003253251.22221.2222
25.Damon WakkerGZVN1:10.401200.002952955.66665.6666
26.Ruben De BackerKVZP1:15.421200.002402400.00000.0000
27.Stijn CasZS1:16.741200.002282280.00000.0000
28.Jim EmmersOZV1:17.531100.002212214.07004.0700
29.Stephan JanssenZDML1:20.061100.002012011.44001.4400
30.Bram Van DyckKST1:23.081100.001801800.00000.0000
31.Jens BaetenZS1:23.081200.001801800.00000.0000