Tweedaagse competitie21 november 2009 - 22 november 2009 (Provinciaal) Antwerpen

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m1028314704203755
100m1229414243021617183533394950510624252608
AVAW

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 31. 50m Schoolslag Vrouwen (21/11/2009)


District: AntwerpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Katleen SwinnenZGEEL35.0034.401533.63-2.24%14/11/0958658615.600015.6000
2.Stephanie VerschuerenHZA33.9834.751633.98-2.22%31/05/0956956913.900013.9000
3.Charlotte PeetersZGEEL36.6036.651536.34-0.85%14/11/0948548510.900010.9000
4.Evelien KeuppensHZA36.9036.881547647610.440010.4400
5.Carlijn Van RooijenZGEEL36.3637.181436.36-2.21%25/10/0946446411.440011.4400
6.Anouk GeenenZGEEL36.9637.401436.13-3.40%14/11/0945645611.000011.0000
7.Ellen KeuppensHZA38.8838.151343043010.750010.7500
8.Melanie EggersZGEEL37.1238.361537.19-3.05%14/11/094234237.48007.4800
9.Elise DieltjensSHARK40.1739.271438.94-0.84%21/11/093943947.26007.2600
10.Elise GeysemansSHARK40.6339.56163853854.08004.0800
11.Katrien VercammenSHARK42.3641.19143413413.42003.4200
12.Pernilla HelsenSHARK43.5242.91153023020.00000.0000
13.Phattarawarin NamgerdSHARK43.1743.12112972978.16008.1600
14.Hannah PeetersSHARK43.0143.34152932930.00000.0000
15.Dagmar MichielsSHARK46.8244.03132792790.00000.0000
16.Veronique GroenendykSHARK50.6246.22132412410.00000.0000
17.Karen OlyslaegersSHARK48.5347.50112222220.00000.0000

District: Brussel-Hoofdstad/Waals BrabantToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Caroline CavadiniCNBA36.3137.691936.31-3.66%27/06/094464464.82004.8200
2.Liesbeth GoethalsCNBA38.2437.91144384389.98009.9800
3.Barbara GoethalsCNBA37.7038.531637.70-2.15%27/06/094174176.17506.1750
4.Reinhide GoethalsCNBA43.6143.59112882887.35007.3500

District: LimburgToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Jana FrambachGZVN38.0638.04144334339.72009.7200
2.Lone MeertensGZVN50.5946.25112412412.58332.5833

District: NiedersachsenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Rebecca JagerZCDT40.7542.23113173179.78339.7833

District: Nordrhein-WestfalenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Jocelyn SpruitESPSV33.3734.201633.58-1.81%21/11/0959759715.000015.0000
2.Angelique OertelESPSV34.3634.431634.29-0.41%21/11/0958558514.540014.5400

District: Oost-VlaanderenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Marieke VandeputteSOS38.6737.071246846815.216615.2166
2.Saartje MatthysSOS37.5537.391345645612.220012.2200
3.Kim DuchateletSOS40.9240.551538.43-5.23%08/11/093583583.10003.1000
4.Shari Van HoyweghenTSZ45.8446.781245.84-2.01%27/09/092332330.00000.0000
5.Melanie CoolsTSZ48.3447.19112272271.01661.0166

District: Vlaams BrabantToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Jessie DeserfSTT34.3934.971634.18-2.26%14/11/0955855813.460013.4600
2.Saar EyersSTT38.9538.171342942910.716610.7166
3.Emily MattheusAZS39.9938.88144064068.03998.0399

District: West-VlaanderenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Juloke Van MaeleROSC34.8935.782335.46-0.89%09/05/095215219.03999.0399
2.Lore DeconinckUZKZ36.8737.351636.87-1.29%26/04/094584588.70008.7000
3.Danielle BraemIKZ41.6039.19133963968.82008.8200
4.Clara Vander SticheleZB39.3939.34133923928.52008.5200
5.Fenne RuysschaertUZKZ39.9440.061639.94-0.30%17/01/093713713.08003.0800
6.Laura SeynaeveROSC40.5440.43153613613.34003.3400
7.Tieien WyleinIKZ42.8441.37123373377.21667.2166
8.Rani Diane BourgeoisIKZ42.7842.23123173175.54005.5400
9.Lise DeceukelierUZKZ45.8842.59143093090.00000.0000
10.Judith MattensIKZ40.5943.151440.59-5.93%13/04/092972970.00000.0000
11.Jolyne ChristiaensIKZ43.6743.911643.67-0.55%22/02/092822820.00000.0000
12.Edith MattensIKZ42.9244.261242.92-3.03%29/03/092752751.73331.7333
13.Bo BearelleZTB48.0946.48122372370.00000.0000
14.Sophie LazarakisROSC55.1553.56121551550.00000.0000

District: ZeelandToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Marine EliasDWST38.4637.721344544511.560011.5600

District: AndereToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Eline Van DaeleWZK34.1534.531933.67-2.49%14/11/0958058011.539911.5399
2.Jolien VermeylenBEST34.7534.841533.58-3.62%14/11/0956456414.720014.7200
3.Aagje LefevereBZK36.5335.581535.13-1.26%08/11/0953053013.050013.0500
4.Nele CouckeBZK36.5036.111535.12-2.74%14/11/0950750711.980011.9800
5.Eline VercruysseKZK37.1437.671537.10-1.51%08/11/094464468.86008.8600
6.Laura RuijtenDMB37.0938.061637.69-0.97%15/02/094334337.28007.2800
7.Manon VandeberghBEST38.5438.371437.66-1.85%21/11/094224229.06009.0600
8.Celine De JaegherBEST39.8339.801237.70-5.28%21/11/0937837810.000010.0000
9.Lien BeelprezGOLD41.3340.57183573570.00000.0000