Grand Prix International de la Communauté Française 201319 april 2013 - 21 april 2013 (Internationaal) Henegouwen

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m0909070703030101
100m1313292931312727
200m25251515212117171919
400m232305
800m11
1500m33
AVAW

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 07. 50m Schoolslag Vrouwen (19/04/2013)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftRTVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Kim JanssensBEL BRABO-32.3722+7031.55-2.53%14/08/1078078016.075016.0750
2.Lise MichelsBEL ESP-35.90255+855715718.75008.7500
3.Charlotte LardinoisBEL FNCS-35.9717+7635.76-0.58%29/07/1256856810.660010.6600
4.Justine Van GinderachterBEL BOUST-36.2615+7655555511.680011.6800
5.Florine CocuBEL MHN-36.2915+8055355311.619911.6199
6.Marine HarzeBEL ATLAS-36.52255+765435437.36007.3600
7.Raphaelle GregoireBEL VN-38.2615+9537.95-0.81%22/03/134724727.68007.6800
8.Margaux VannesteBEL BOUST-38.6816+8638.08-1.55%29/07/124574575.84005.8400
9.Camille AnciauxBEL NOC-38.8816+914504505.43995.4399
10.Wendy VolcherBEL MHN-39.39255+744334331.27501.2750
11.Pauline Ezquer EchandiaBEL BCSG-39.6316+8938.47-2.93%29/07/124254253.94003.9400
12.Severine HuysmansBEL LGN-39.7015+7739.61-0.23%03/02/134224224.80004.8000
13.Astrid CantamessaBEL W-40.3615+924024023.48003.4800
14.Pauline EggerickxBEL BOUST-41.0415+773823822.12002.1200

Finale 07. 50m Schoolslag Vrouwen (21/04/2013)


OpenToggle
No.NaamClubTijdLftRTVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Kim JanssensBEL BRABO32.3222+7032.3778378316.200016.2000
2.Lise MichelsBEL ESP35.63255+8235.905855859.34009.3400
3.Charlotte LardinoisBEL FNCS36.3517+7735.975505509.90009.9000
4.Justine Van GinderachterBEL BOUST36.7615+8036.2653253210.680010.6800
5.Marine HarzeBEL ATLAS36.91255+7536.525265266.58006.5800
6.Florine CocuBEL MHN37.2115+6036.295135139.78009.7800